Wpis o niczym

Siedzę sobie z Troyannem w kawiarni na Powiślu. Kawiarni jakich wiele. Maciek pisze na swoim ajMaczku wpis na blogaska. Zrobiło mi się głupio, gdy zdałem sobie sprawę, że w tym czasie bezproduktywnie przeglądam strumień spamu na Facebooku. Postanowiłem też coś skrobnąć… tak powstał wpis o niczym.

Bo co? Opiszę jak mi smakowała mrożona mocha (zanim pomyślałem o zrobieniu foci na Insta już ją wypiłem)? Zdam relację z miejsca i jakości obsługi? Cholera. Nigdy o tym nie pisałem, więc nie byłbym rzetelny. Poza tym nie jestem regularnym bywalcem dziesiątek takich miejsc w miesiącu. Potem naszła mnie kolejna myśl. Znajomy bloger opisał jak promować w social media hotele. Może pierdolnę notkę o tym, jak powinny się promować kawiarnie? Temat całkiem, całkiem… ale czy kiedykolwiek zajmowałem się promocją takowych? Raczej nie. Może jak będę prowadził jakiś mały coffee shop na warszawskiej Pradze to się skuszę.

Cholera. Przy drzwiach stoi urocza blondynka w mini. Paczy sobie co ja tam skrobię i bawi się włosami. Cwana ma okulary przeciwsłoneczne więc nic z jej oczu nie wyczytam. No, ale może będzie dla mnie inspiracją? W końcu mam doświadczenie w kontaktach z kobietami (jak niemal każdy mężczyzna powyżej 18 roku życia). Trzasnę coś o tym jak postępować z kobietami, czemu są takie wspaniałe i w ogóle. Tylko kurde gdzie ja tam upcham marketing i social media? Zresztą pewien czas temu pisałem o podrywie na Facebooku, więc trzeba jeszcze trochę odczekać.

A może na szybkości ogarnę wywiad z Maćkiem? Ale jak mu to zaproponowałem to zrobił taką minę:

No to chociażby jakiś mały poradnik w 7,9 lub 13 punktach. Jak zachować się w kawiarni? 11 sposobów na zagadanie do dziewczyny. 3 i pół wskazówki jakie zdjęcia wrzucić na Tindera, żeby mieć więcej trafień (sic!). W sumie może ktoś to nawet przeczyta, zainspiruje się, skorzysta. Ale czy to nie jest tak, że każdy z nas, niezależnie od tego czy jest, czy nie jest blogerem, może takie poradniki trzaskać?

I tak, rozkminiając o czym mogę napisać, powstał ten wpis. Wpis o niczym ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>